Operator Produkcji Katalizatorów

Polska, Dolnośląskie, Środa Śląska | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Dolnośląskie, Środa Śląska
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0036419
Data publikacji:
2021-01-13
Oferta ważna do:
2021-02-12

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Wyrób katalizatorów samochodowych.
  • Odpowiedzialność za pracę urządzeń.
  • Kontrola procesu produkcji.

Oczekiwania:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera (Excel, Word).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi.

Oferta:

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego do miejsca pracy Święte w gminie Środa Śląska.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia.
  • Umowa o pracę tymczasową przez 6 miesięcy, po których następuje zatrudnienia bezpośrednio w firmie.
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej, karta Lunch Pass już od pierwszego dnia pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.