Pracownik produkcji - bez doświadczenia, od zaraz

Polska, Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0034791
Data publikacji:
2020-11-21
Oferta ważna do:
2020-12-21

Zakres obowiązków:

  • Praca przy maszynie;
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów;

Oczekiwania:

  • Chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Zaangażowanie i motywacja;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane!;
  • Osoby bez doświadczenia, chętne do pracy również mile widziane!;

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Premie;
  • Pakiet benefitów (Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, paczki na świeta)
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Darmowy transport;
  • Pełne wdrożenie do pracy w oparciu o pełnopłatne szkolenie stanowiskowe;
  • Miejsce pracy - Błonie;