Wsparcie administracyjne działu z jęz. niemieckim

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0035861
Data publikacji:
2020-10-16
Oferta ważna do:
2020-11-15

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w aukcjach internetowych (auta)
  • Weryfikacja danych w systemie
  • W razie potrzeby kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Kontakt z klientami w jęz. niemieckim oraz jęz. angielskim

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Umiejętność komunikacji (również w razie potrzeby telefoniczny kontakt z klientem)
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (cały etat)
  • Elastyczne rozpoczęcie pracy pomiędzy 8 a 9
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa
  • Bonusy dla pracowników
  • Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie - ta oferta również jest dla Ciebie! :)
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Domaniewska (Mokotów)