Pakowacz/operator

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0033507
Data publikacji:
2020-10-16
Oferta ważna do:
2020-11-15

Zakres obowiązków:

- Proste prace pomocnicze w procesie produkcji;

- Pakowanie detali zgodnie z instrukcją;

- Podwieszanie elementów przeznaczonych do lakierowania.

Oczekiwania:

- Rzetelności, pracowitości;

- Zdolności manualnych;

- Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym, czterobrygadowym)

- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Umowa zlecenie,

- Wynagrodzenie zawsze na czas,

- Dwie lokalizacje (Deszczowa/Hutnicza),

- Stawka godzinowa,

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.