Technik Obiektu

Polska, Zachodniopomorskie, Kołbaskowo | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Zachodniopomorskie, Kołbaskowo
Branża:
Budownictwo/Nieruchomości
Nr ref.:
0027084
Data publikacji:
2020-07-31
Oferta ważna do:
2020-08-30

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca eksploatacja i konserwacja instalacji i urządzeń technicznych;
  • Wykonywanie przeglądów oraz remontów instalacji i urządzeń technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń technicznych (elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych, mechanicznych)
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, gazowe, energetyczne.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie kwartalne;
  • Dodatkowe benefity- opieka medyczna Lux-Med, ubezpieczenie NNW, Multisport i inne.