Przedstawiciel handlowy (usługi transportowe)

Polska, Warmińsko-mazurskie, Olsztyn | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
Branża:
Handel detaliczny i hurtowy
Nr ref.:
0034061
Data publikacji:
2020-09-18
Oferta ważna do:
2020-10-18

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (na usługi transportowe) na terenie woj. warmińsko- mazurskiego;
  • Doradztwo techniczno- handlowe w zakresie oferowanych usług;
  • Utrzymanie stałych relacji z klientami;
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji handlowych;
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów;
  • Doświadczenie w/ i znajomość branżyTSL - warunek konieczny;
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych;
  • Motywacja do pracy i osiągania założonych wyników;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem premiowym;
  • Benefity pozapłacowe- samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń.