Pracownik Montażu- Warszawa

Polska, Mazowieckie, Płock | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Płock
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0035063
Data publikacji:
2020-09-18
Oferta ważna do:
2020-10-18

Zakres obowiązków:

Praca w Warszawie z dojazdem.

? montaż szaf reklamowych,
? składanie kasetek,
? klejenie naklejek,
? gradowanie,
? pakowanie produktów w kartony zbiorcze,
? paletyzacja

Oczekiwania:

? zdolności manualne,
? praca od poniedziałku do piątku,
? motywacja do pracy.

Oferta:

? zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
? bezpłatny transport z Kozienic, Pionek, Warki, Białobrzeg, Dęblina, Radomia, Płocka,
? stawka od 17,00 - 18,50 brutto/h,
? praca od poniedziałku do piątku 06-14, 06-16, 20-06, ,
? pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
? Bezpłatny transport od miejca zamieszkania

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.