Technik Utrzymania Ruchu

Polska, Pomorskie, Gdańsk | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Gdańsk
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0033623
Data publikacji:
2020-09-16
Oferta ważna do:
2020-10-16

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i utrzymanie maszyn oraz urządzeń w stanie technicznym pozwalającym na całkowitą realizację zadań produkcyjnych,
  • realizacja przeglądów oraz napraw urządzeń produkcyjnych od strony elektrycznej i mechanicznej,
  • rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie elektryczne lub mechaniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
  • mile widziane doświadczenie przy maszynach do obróbki metalu,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość podstaw automatyki i sterowania,
  • znajomość podstaw elektryki i mechaniki przemysłowej,
  • znajomość zasad montażu części maszyn,
  • znajomość rysunku technicznego - mile widziana,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie dodatki za pracę na II i III zmianie,
  • system bonusowy oparty na wynikach,
  • płatny system pomysłów,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wdrażające do pracy,
  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karty zniżkowe,
  • bezpłatny transport do pracy z Gdańska Głównego,
  • praca w firmie z 70-letnią tradycją na rynku, będącą częścią międzynarodowego koncernu,
  • miejsce pracy: Pruszcz Gdański.