Technik utrzymania ruchu

Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0033548
Data publikacji:
2020-09-14
Oferta ważna do:
2020-10-14

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych;
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych parku maszynowego;
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i instrukcjami przeglądów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, elektroniki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej.

  • Stabilne zatrudnienie w znanej firmie produkcyjnej w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki;
  • Bogaty pakiet benefitów oraz bony w okresach świątecznych;
  • Darmowe dowozy.