Pracownik Biurowy - obsługa kancelarii

Polska, Lubuskie, Żary | Umowa cywilnoprawna
Lokalizacja:
Polska, Lubuskie, Żary
Branża:
Administracja biurowa
Rodzaj pracy:
Umowa cywilnoprawna
Nr ref.:
0024468
Data publikacji:
2020-05-27
Oferta ważna do:
2020-06-26

Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownika do obsługi kancelarii na poniższą lokalizację:
  • Żary
Twoje Zadania:
  • przygotowywanie dokumentów,
  • obsługa korespondencji biura,
  • archiwizacja dokumentów
  • weryfikacja i rejestracja dokumentów archiwalnych
  • zarządzanie dokumentacją we wskazanym zakresie
  • współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferta:

Oferujemy Tobie:
  • wynagrodzenie naliczane wg stawki godzinowej 17,00 zł brutto/h,
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w firmie o zasięgu ogólnokrajowym,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-15:00, 8:00 - 16:00.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.