Praca na produkcji, operator maszyn

Polska, Podlaskie, Wysokie Mazowieckie | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0032680
Data publikacji:
2020-05-22
Oferta ważna do:
2020-06-21

Zakres obowiązków:

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i rzetelność;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny;
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premie;
  • Szkolenia techniczne, wdrażające do pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.