Operator Maszyn

Polska, Mazowieckie, Chylice | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Chylice
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0032203
Data publikacji:
2020-05-22
Oferta ważna do:
2020-06-21

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów do produkcji opakowań,
  • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii,
  • usuwanie drobnych usterek.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • premie uzaniowe,
  • praca w systemie zmianowym,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • miejsce pracy: firma zlokalizowana w okolicach Grodziska Mazowieckiego.