Pracownik produkcji_Zasypowy/Mieszadła_Oetker

Polska, Pomorskie, Gdańsk | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Gdańsk
Branża:
Produkcja przemysłowa
Data publikacji:
2020-05-20
Oferta ważna do:
2020-06-19

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i odważanie surowców potrzebnych do sporządzania mieszanek
  • kontrola jakościowa i ilościowa surowców na stanowisku pracy
  • transport surowców z użyciem elektrycznych wózków paletowych
  • prowadzenie procesu mycia i przezbrajania wskazanych urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji procesowej oraz dokonywanie zapisów
  • zasilanie linii produkcyjnych w surowiec
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w prawidłowym stanie technicznym

Oczekiwania:

? Wykształcenie zawodowe
? Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
? Wysoki poziom sprawności fizycznej
? Komunikatywność
? Dobra umiejętność obsługi komputera (m.in. środowisko MS Office)
? Umiejętność szybkiego dokonywania obliczeń matematycznych
? Doświadczenie na stanowisku pracowniczym w branży spożywczej lub na podobnym stanowisku
? Znajomość wytycznych GMP,GHP,HACCP
? Łatwość uczenia się i przyswajanie wiedzy

  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
    ? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    ? Pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie, Karta Multisport)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.