Asystent ds. Marketingu

Polska, Wielkopolskie, Luboń | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Luboń
Branża:
Marketing/Media/Reklama
Data publikacji:
2020-05-18
Oferta ważna do:
2020-06-17

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w tworzeniu i aktualizacji treści na stronach internetowych (teksty, grafiki)
  • Wsparcie w przygotowywaniach firmy do udziału w targach branżowych;
  • Pomoc w planowaniu, wdrażaniu i analizowaniu akcji promocyjnych;
  • Pomoc w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads;
  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn)
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie produkcji materiałów marketingowych oraz kontrola ich stanu magazynowego;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w dziale (faktury, umowy)
  • Monitoring, analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (preferowane kierunki - zarządzanie, marketing, dziennikarstwo i komunikacja społeczna)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Podstawowa znajomość narzędzi marketingu (mile widziane Google Ads, Facebook Ads, SEO, Google Analytics, Adobe Photoshop, Wordpress)
  • Umiejętność kreatywnego myślenia;
  • Dobra organizacja czasu pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Praca na pełen etat;
  • Przez pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - dofinansowanie karty sportowej, opieki medycznej, cykliczne imprezy integracyjne.