Magister Farmacji

Polska, Wrocław | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wrocław
Branża:
Inne
Nr ref.:
0029328
Data publikacji:
2020-05-15
Oferta ważna do:
2020-06-14

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, wytwarzanie i wydawanie produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych;
  • Profesjonalna i uprzejma obsługa klienta - udzielanie pacjentom fachowej informacji dot. leków;
  • Utrzymywanie porządku w dziale farmaceutycznym;
  • Uaktualnianie wiedzy fachowej (korzystanie z dostępnych publikacji, udział w organizowanych kursach).

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Odbyty 6-miesięczny staż zawodowy;
  • Komunikatywność i nastawienie na klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Energiczność.

Oferta:

  • Umowa o pracę - pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Dodatkowy pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze)
  • Praca w zgranym zespole.

Miejsce pracy: Zabrze