AP Accountant with German

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
BPO/SSC
Data publikacji:
2020-05-12
Oferta ważna do:
2020-06-11

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za proces PtP na koniec miesiąca
  • Przetwarzanie faktur od dostawców i międzyfirmowych w sposób terminowy i efektywny
  • Ścisła współpraca z innymi księgowymi i kontrolerami
  • Analizowanie i raportowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie oraz analizowanie procesów (w ramach tranzycji)
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów
  • Współpraca z dostawcami, uzgadnianie kont

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności excel)
  • Mile widziana znajomość systemów ERP, np. MS AX
  • Wymagana znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. C1 oraz jęz. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Analityczne myślenie oraz dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Gotowość do ewentualnych podróży (uczestnictwa w tranzycji)
  • Komunikatywność oraz otwartość na pracę w zespole

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur SSC (branża budowlana)
  • Lokalizacja: Warszawa - okolice Ursynowa