Materiałowy Planista Produkcji (specjalista/ koordynator)

Polska, Kołobrzeg | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Kołobrzeg
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0016455
Data publikacji:
2020-05-04
Oferta ważna do:
2020-06-03

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem potrzeb Klienta i możliwości produkcyjnych zakładu;
  • Nadzór nad fizycznym i systemowym przepływem surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych;
  • Realizacja przydzielonych celów i zadań;
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień;
  • Tworzenie planów produkcji oraz zamawianie komponentów;
  • Nadzorowanie procesu przepływu materiałowego przez realizację zleceń od Klienta;
  • Współpraca z Działem Zakupów w obszarze zarządzania dostawcą;
  • Udział w zebraniach, konferencjach, szkoleniach, często w języku angielskim.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Znajomość przepływów materiałowych i łańcucha dostaw;
  • Znajomość procesów produkcji;
  • Znajomość programu SAP lub doświadczenie w obsłudze systemu ERP;
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca na pełny etat w godzinach 8:00-16:00;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w Polsce i za granicą (szkolenia, konferencje)
  • Możliwość rozwoju i objęcia stanowiska koordynatora
  • Praca w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie w SZCZECINIE;
  • Bogaty pakiet socjalny (pakiet medyczny Lux Med, dofinansowanie do obiadów- stołówka zakładowa,
    dofinansowanie do wczasów/wypoczynku, talony na święta, profity dla członków rodziny z okazji świąt)
  • Miejsce pracy: Szczecin-Załom.