Operator maszyn

Polska, Podlaskie, Białystok | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Podlaskie, Białystok
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0032571
Data publikacji:
2020-04-29
Oferta ważna do:
2020-05-29

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów i zgrzewarek do opakowań;
  • ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii;
  • usuwanie podstawowych usterek;

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie uznaniowe;
  • praca w systemie zmianowym;
  • szkolenia wdrożeniowe;
  • miejsce pracy: Zambrów;