Kierownik ds. Zakupów i Logistyki

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Branża:
Logistyka/Transport
Nr ref.:
0032584
Data publikacji:
2020-04-29
Oferta ważna do:
2020-05-29

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja procesu zakupów oraz analiza potrzeb produkcyjnych,
  • import towarów,
  • nadzór nad logistyką dostaw,
  • analizy i raporty procesu zakupów,
  • współpraca z klientami zewnętrznymi (dostawcy) i wewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne, techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • doświadczenie w negocjacjach z dostawcami,
  • dobra znajomość programu MS Office, w tym biegła Excel,
  • orientacja na wyniki, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowgo, udziału w specjalistycznych szkoleniach oraz kursach języka angielskiego,
  • opieka medyczna, paczki świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie.