Drukarz/ maszynista offsetowy

Polska, Pomorskie, Kartuzy | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Kartuzy
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0032948
Data publikacji:
2020-07-27
Oferta ważna do:
2020-08-26

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii drukarskiej i drukarsko-lakierniczej;
  • Nadzorowanie norm jakościowych i technologicznych;
  • Nadzorowanie wykonania planu produkcyjnego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technik offsetu;
  • Mile widziana znajomość budowy maszyn,
  • Zdolności manualne, dokładność;
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez międzynarodową firmę produkcyjną;
  • Dodatki za pracę zmianową oraz bonusy za wyniki;
  • Bezpłatny transport z Gdańska Głównego;
  • Szkolenia techniczne, wdrażające do pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna;
  • Płatny system pomysłów.