Stała praca od zaraz! Pracownik magazynowy - Głuchów - zapewniamy bezpłatny transport!

Polska, Łódzkie, Bełchatów | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Łódzkie, Bełchatów
Branża:
Logistyka/Transport
Nr ref.:
0034006
Data publikacji:
2020-07-27
Oferta ważna do:
2020-08-26

Zakres obowiązków:

Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),

Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Oczekiwania:

Zależy nam na osobach, które szukają stałej pracy oraz będą chętne podjąć pracę dwuzmianową.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Oferta:

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn! 0 dźwigania!

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Pabianice, Bełchatów oraz Opoczno.

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Oferujemy stabilne zatrunienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagordzenie oraz comiesięczne premie.

Dofinansowujemy posiłki w kantynie zakładowej (190 zł/miesiąc).

Jest również możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

ZADZWOŃ LUB APLIKUJ!

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.