Specjalista ds. Obsługi Klienta z jęz. francuskim i angielskim

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Obsługa klienta/Call center
Nr ref.:
0032272
Data publikacji:
2020-07-08
Oferta ważna do:
2020-08-07

Zakres obowiązków:

  • Telefonicznie i mailowe techniczne wsparcie użytkowników terminali płatniczych.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min C1 - warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min C1 - warunek konieczny;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta - nie jest warunkiem koniecznym;
  • Dobra znajomość obslugi komputera;
  • Gotowość do pracy w godzinach 15-24;
  • Otwartość i zaangażowanie.

Oferta:

  • Pełne wdrożenie w obowiązki;
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, dofinansowania do urlopu, szkolenia),
  • Praca od pn-pt (wolne weekendy).

Lokalizacja: Warszawa Mokotów