Elektryk (utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych)

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
Branża:
Produkcja przemysłowa
Data publikacji:
2020-06-29
Oferta ważna do:
2020-07-29

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie;
  • Usuwanie problemów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych - zapewnienie ciągłości produkcji;
  • Serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń;
  • Współpraca z liderami poszczególnych działów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu  w zakładzie produkcyjnym;
  •  Uprawnienia elektryczne SEP, min. 1KV;
  • Praktyczna znajomość elektrotechniki;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania rysunków technicznych.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę;
  • Praca w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń)
  • Wynagrodzenie podstawowe + pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna)
  • Po zakończonym okresie próbnym atrakcyjny system premiowania.