Technolog

Polska, Zachodniopomorskie, Białogard | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Zachodniopomorskie, Białogard
Branża:
Produkcja przemysłowa
Data publikacji:
2020-04-28
Oferta ważna do:
2020-05-28

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami technologicznymi w firmie,
  • projektowanie i nadzór nad wdrożeniem nowych produktów,
  • ydział w próbach nowych materiałów, receptur, rozwiązań technicznych,
  • nadzór nad dokumentacją produktową

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa (mile widziane w branży farmaceutycznej)
  • znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, a także dokładność i skrupulatność w pracy

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju oraz udział w ciekawych projektach,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie