Specjalista ds. eksportu i rozwoju

Polska, Mazowieckie, Grójec | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Grójec
Branża:
Handel detaliczny i hurtowy
Nr ref.:
0032262
Data publikacji:
2020-04-24
Oferta ważna do:
2020-05-24

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kształtowanie kierunku rozwoju sprzedaży,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie relacji biznesowych z klientami,
  • bieżąca obsługa kontrahentów eksportowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami handlowymi,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • opracowywanie analiz poszczególnych rynków oraz produktów,
  • udział w targach branżowych i szkoleniach.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub w dziale sprzedaży (mile widziane firmy z branży tworzyw sztucznych, opakowań papierowych),
  • doświadczenie w rozwoju sieci sprzedaży - mile widziany rynek niemiecki,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (poziom min. B2),
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert oraz w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, samodzielność, dynamizm w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pakiet szkoleń, możliwość dalszego rozwoju,
  • lokalizacja miejsca pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego.