Młodszy Specjalista ds. dokumentacji celnej

Polska, Małopolskie, Niepołomice | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Małopolskie, Niepołomice
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0032297
Data publikacji:
2020-04-24
Oferta ważna do:
2020-05-24

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki przesyłek celnych;
  • Weryfikacja dokumentacji, co do ich poprawności i kompletności;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Raportowanie;
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poz. min. C1 - warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poz. min. B2 - warunek konieczny;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do pracy w ruchomym grafiku;
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Oferta:

  • Pełne wdrożenie w obowiązki;
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od doświadczenia i poziomu znajomości języków;
  • Dodatkowy pakiet benefitów (m.in karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Dodatkowe szkolenia.

Miejsce pracy: Kraków - Podgórze