Operator na produkcji

Polska, Zachodniopomorskie, Żółwia | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Zachodniopomorskie, Żółwia
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0030676
Data publikacji:
2020-03-19
Oferta ważna do:
2020-04-18

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn oraz urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej;
  • Pomoc przy usuwaniu problemów na linii;
  • Pomoc przy naprawach urządzeń na linii;
  • Prowadzenie zapisów oraz pomiarów parametrów;
  • Dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość budowy maszyn;
  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne;
  • Znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Premia w oparciu o wyniki pracownika;
  • Systemy dodatków za pracę zmianową
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Kursy językowe;
  • System poleceń pracowniczych.
Miejsce pracy: Goleniów