Kierownik Apteki

Polska, Łódzkie, Wieluń | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Łódzkie, Wieluń
Branża:
Inne
Nr ref.:
0036832
Data publikacji:
2020-11-26
Oferta ważna do:
2020-12-26

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą apteki zgodnie z wymogami obowiązującego prawa farmaceutycznego;
  • Realizacja założeń budżetowych dotyczących sprzedaży i kosztów apteki;
  • Nadzór nad personelem, wyznaczanie mu obowiązków i odpowiedzialności zgodnej z działalnością apteki;
  • Nadzór nad poziomem obsługi pacjentów według standardów firmy;
  • Realizacja planu sprzedażowego apteki.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Magistra farmacji lub doświadczenie w na stanowisku kierownika apteki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność;
  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat;
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • Elastyczny czas pracy.

Miejsce pracy: Wieluń