Operator Produkcji

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0036628
Data publikacji:
2021-01-22
Oferta ważna do:
2021-02-21

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (branża spożywcza),
  • obsługa elektronicznych paneli sterujących,
  • przezbrajanie maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • dokładność oraz rzetelność,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym) i zaangażowanie,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie produkcyjnej,
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.