Specjalista ds. wprowadzania danych z językiem duńskim (B1-C1)

Polska, Pomorskie, Gdańsk | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Gdańsk
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0073031
Data publikacji:
2023-01-24
Oferta ważna do:
2023-02-23

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie, weryfikacja, analiza i aktualizacja danych w systemach firmowych
  • Opracowywanie zleceń
  • Monitorowanie przebiegu procesów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z wewnętrznymi pracownikami

Oczekiwania:

  • Znajomość języka duńskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Biuro zlokalizowane w Łodzi oraz w Gdańsku
  • Pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe, opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej