Młodszy specjalista ds. ubezpieczeń ze znajomością excela

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0082123
Data publikacji:
2023-01-24
Oferta ważna do:
2023-02-23

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie rejestrów VAT
  • Generowanie plików JPK z systemów źródłowych
  • Bieżące wsparcie zespołu podatkowego
  • Pomoc w procesie związanym z Insurance Premium Tax

Oczekiwania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - ale nie obowiązkowe;
  • Mile widziana znajomość ubezpieczeń - warunek nie konieczny;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Dyspozycyjność.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Wynagrodzenie 25zł/h brutto;
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Całkowite wdrożenie do pracy;
  • Lokalizacja biura: Warszawa Mokotów.