Customer Support with French

Polska, Pomorskie, Gdańsk | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Gdańsk
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0035217
Data publikacji:
2022-11-24
Oferta ważna do:
2022-12-24

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów w języku francuskim i angielskim
  • Analiza potrzeb klientów
  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu
  • Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie B2+/C1
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie lub Gdańsku
  • Praca na pełen etat w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne: ok. 7200 zł brutto
  • Godziny pracy: poniedziałek-niedziela: 9:00-17:00 lub 17:00- 01:00 lub 01:00- 09:00
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony na święta, dofinansowania do urlopu, bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwości awansu w strukturach firmy