Supervisor Utrzymania Ruchu

Polska, Wielkopolskie, Poznań | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Poznań
Branża:
Logistyka/Transport
Nr ref.:
0069563
Data publikacji:
2022-09-22
Oferta ważna do:
2022-10-22

Zakres obowiązków:

? nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń technicznych w
jednostce,
? zarządzanie zespołem pracowników,
? rozwijanie pracowników
? przygotowanie harmonogramów napraw i konserwacji oraz nadzór nad ich realizacją,
? organizacja i rozliczanie pracy serwisów zewnętrznych i podwykonawców,
? prowadzenie magazynu części zamiennych, wyposażenia i materiałów

Oczekiwania:

Oczekujemy od Ciebie:

? znajomości zagadnień elektrycznych, mechanicznych, budowlanych związanych z
funkcjonowaniem jednostki,
? umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
? planowania pracy podległego zespołu,
? komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
? mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku,
? dobra znajomość MS Office w celach raportowania KPI,
? praca w systemie dwu zmianowym (tydzień praca w nocy, tydzień praca w dzień)
? uprawnienia SEP co najmniej kategorii E1 i D1,
? minimum średnie wykształcenie techniczne,
? znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u klienta - lidera branży logistycznej - w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjna stawka podstawowa + do 20% premii
  • dodatek za godziny nocne +30% (w każdym miesiącu 80 h praca w nocy)
  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto,
  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto,
  • rodzinny pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie (zapłacisz tylko 1 zł),
  • karta sportowa.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.