Obsługa klienta w języku niemieckim

Polska, Lubelskie, Lublin | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Lubelskie, Lublin
Branża:
Obsługa klienta/Call center
Nr ref.:
0067529
Data publikacji:
2022-08-05
Oferta ważna do:
2022-09-04

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za pomoc w obsłudze konta (kupującym i sprzedającym) dotyczącą:

  • statusów płatności
  • spraw technicznych
  • pytań o obsługę konta prywatnego/biznesowego
  • pytań dotyczących logowania
  • pytań w sprawie reklamacji i ich statusu

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. C1
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Oferta:

  • PRACA OD ZARAZ
  • Praca zdalna lub hybrydowa z Poznania
  • Umowa o pracę (3 miesiące okresu próbnego, później umowa na czas określony)
  • Infolinia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:30 (8h dziennie/40h tygodniowo)
  • Wymagana jest dostępność na dwie zmiany
  • Szkolenie odbywa się zdalnie, przez pierwsze pięć tygodni pracy
  • Możliwość pracy na pełen, ? lub pół etatu - warunkiem jest przejście szkolenia
  • Benefity do wyboru: opieka medyczna lub karta sportowa i dodatkowo bonus poleceniowy