Customer Consultant with German

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Obsługa klienta/Call center
Nr ref.:
0067973
Data publikacji:
2022-08-05
Oferta ważna do:
2022-09-04

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem w języku niemieckim,
  • identyfikacja potrzeb klientów,
  • realizacja projektów zespołu

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( minimum poziom C1)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Gotowość do odbycia kursu szkoleniowego ( pierwsze cztery dni w formie stacjonarnej, na terenie Poznania),
  • Dobre nastawienie i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji z wykorzystaniem komputera odpowiedzialność i otwarcie na potrzeby klienta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie, zawartą od pierwszego dnia szkolenia,
  • Pracę zdalną,
  • wynagrodzenie wysokości 5600zł brutto
  • Możliwość rozwoju w zakresie znajomości języków obcych,
  • Profesjonalny kurs wdrażający,
  • Przyjazne i wielonarodowościowe środowisko pracowników,
  • Przejrzysta ścieżka rozwojowa i realne szanse awansowania,
  • Benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, podarunki świąteczne