Młodszy admistrator stron internetowych

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
Marketing/Media/Reklama
Nr ref.:
0057956
Data publikacji:
2022-06-22
Oferta ważna do:
2022-07-22

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie treściami stron internetowych
  • Publikowanie treści na stronach internetowych
  • Selekcja, edytowanie i publikowanie zdjęć oraz grafik
  • Kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B1/ B2
  • Zainteresowanie obszarem IT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS lub Java Script
  • Umiejętność pracy w zespole, myślenie analityczne, odpowiedzialność powierzone cele i zadania

Oferta:

  • Praca dla polskich i globalnych klientów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, karta lunchowej, ubezpieczenie na życie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca w zgranym i kreatywnym zespole