Samodzielna/y Księgowa/y

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
BPO/SSC
Nr ref.:
0065857
Data publikacji:
2022-05-13
Oferta ważna do:
2022-06-12

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • kompleksowa obsługa rozliczeń VAT z US
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie kont bilansowych, wynikowych
  • Prowadzenie gospodarki środkami pieniężnymi (kasa, WB)
  • Uzgadnianie ewidencji rozliczeń międzyokresowych
  • Rozliczanie zaliczek
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Rozliczanie otrzymanych dotacji celowych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • Współpraca z pracownikami działu rozliczeń i zamówień

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym
  • Doświadczenie minimum 5 lat, w tym przynajmniej 2 lata w sektorze bankowym
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym (pdop, pdof)
  • Dobra znajomość programu enova
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel - w stopniu zaawansowanym
  • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista i dyskrecja

Oferta:

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania

  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne