Pracownik magazynowy

Polska, Wielkopolskie, Poznań | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Poznań
Branża:
Inne
Nr ref.:
0065856
Data publikacji:
2022-05-13
Oferta ważna do:
2022-06-12

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków

  • Zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera.
  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego.
  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.
  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.

Oczekiwania:

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub firmie produkcyjnej - mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się elektrycznym wózkiem paletowym - mile widziane.
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferta:

Oferta

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole.
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską.
  • Miejsce wykonywania pracy - Robakowo

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.