Operator wózka widłowego

Polska, Wielkopolskie, Poznań | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Poznań
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0063742
Data publikacji:
2022-05-13
Oferta ważna do:
2022-06-12

Zakres obowiązków:

  • ładowanie i rozładowywanie towaru za pomocą wózka widłowego
  • praca na 2 zmiany: 6-18 i 18-6

Oczekiwania:

  • doświadczenie na wózku widłowym
  • chęci i motywacja do pracy
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych +6 stopni - zapewniamy ciepłą odzież roboczą

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta w Robakowie - agencja tylko pośredniczy w rekrutacji
  • pakiet benefitów: karta Multisport, karta lunchowa, dwa razy w roku świąteczne karty podarunkowe (300-500zł)
  • opieka medyczna EnelMed, ubezpieczenie Uniqa

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.