Specjalista ds. monitorowania transakcji

Polska, Śląskie, Katowice | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Śląskie, Katowice
Branża:
Bankowość/Finanse/Ubezpieczenia
Nr ref.:
0046657
Data publikacji:
2021-12-29
Oferta ważna do:
2022-01-28

Zakres obowiązków:

  • Analiza transakcji klientów banku w zakresie zgodności z wymogami przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu;
  • Przeprowadzanie analiz na podstawie zestawień otrzymywanych z KYC;
  • Prowadzenie ewidencji i wewnętrzne raportowanie przeanalizowanych przypadków;
  • Praca w systemie bankowym;
  • Kontakt z klientami w sprawie zgłaszanych niezgodności.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją finansową;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia;
  • Gotowość do samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w projektach dających możliwość rozwoju;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów oraz pracę w przyjaznej atmosferze.