Inspektor ds. compliance AML

Polska, Dolnośląskie, Wrocław | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Dolnośląskie, Wrocław
Branża:
Bankowość/Finanse/Ubezpieczenia
Nr ref.:
0044325
Data publikacji:
2021-12-29
Oferta ważna do:
2022-01-28

Zakres obowiązków:

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji Klientów;
  • Monitorowanie transakcji;
  • Praca w systemie bankowym;
  • Zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy;
  • Weryfikacja poprawności dokumentów zgodnie z procedurami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Anti-Money Laundering, monitorowaniu transakcji;
  • Wiedza nt. tego w jaki sposób odbywa się pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków;
  • Umiejętność logicznego myślenia;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Mile widziany Certyfikat zawodowy (CAMS, CFE, ICA lub ekwiwalent);
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli jakości.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju.