Specjalista ds. Lean Manufacturing

Polska, Dolnośląskie, Wrocław | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Dolnośląskie, Wrocław
Branża:
Przemysł ciężki
Nr ref.:
0046061
Data publikacji:
2021-12-29
Oferta ważna do:
2022-01-28

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie wdrożenia standaryzacji 5S w zakładzie produkcyjnym;
  • Doskonalenie i utrzymanie standardów 5S;
  • Realizacja cyklicznych audytów i regularne raportowanie wyników;
  • Wprowadzanie zmian dla poprawy efektywności procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing;
  • Pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane wykształcenie inżynieryjne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Obsługa MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie;
  • Udział w ciekawym projekcie;
  • Możliwości rozwoju.