Asystent działu rozliczeń

Polska, Mazowieckie, Warszawa | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa
Branża:
HR/Kadry i płace
Nr ref.:
0054960
Data publikacji:
2021-12-29
Oferta ważna do:
2022-01-28

Zakres obowiązków:

  • Odbiór i sortowanie poczty przychodzącej- faktur od dostawców,
  • Skanowanie faktur od dostawców,
  • Odsyłanie odrzuconych faktur do dostawców,
  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z wytycznymi,
  • Rejestrowanie faktur w systemie,
  • Doraźne wsparcie i udział w rożnych projektach dotyczących aktualizacji systemu.

Oczekiwania:

  • Student IV, V roku lub absolwentem kierunków finansowych,
  • Znajomość Ms Office (szczególnie Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- B1,
  • Dokładności, zorganizowania, zdolności analitycznych,
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe- mile widziane w dziale finansowym.

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy dla znanej firmy,
  • Zdobycie nowego doświadczenia zawodowego.