Operator wózka widłowego

Polska, Wielkopolskie, Swarzędz | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Wielkopolskie, Swarzędz
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0044888
Data publikacji:
2021-11-25
Oferta ważna do:
2021-12-25

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych przy linii produkcyjnej oraz magazynie,
  • Załadunek i rozładunek opakowań i komponentów,
  • Praca ze skanerem

Oczekiwania:

  • Uprawnienia UDT II WJO - jeśli nie masz uprawnień UDT, ale pracowałeś jako operator wózka jesteśmy w stanie sfinansować Ci kurs
  • Doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • Zdolność do pracy w systemie 3-zmianowym .

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według twojego doświadczenia, premia uznaniowa.
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy lub darmowy transport
  • Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.