Asystent/ka działu z jęz. Niemieckim w dziale logistyki

Polska, Lubelskie, Kock | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Lubelskie, Kock
Branża:
Administracja biurowa
Nr ref.:
0036989
Data publikacji:
2021-11-25
Oferta ważna do:
2021-12-25

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania tłumaczeń (język niemiecki/polski) oraz kontaktu (mail/telefon) z klientem zagranicznym;
  • Pomoc w przygotowaniu ofert;
  • Wprowadzanie danych, praca z dokumentacją

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2+/C1) umożliwiająca prowadzenie rozmów z kontrahentami zagranicznymi (warunek konieczny);
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań;

Oferta:

  • Umowa o pracę / umowa zlecenie
  • Możliwość pracy w ramach całego etatu, 3/4 etatu lub 1/2 etatu - zależne od preferencji kandydata
  • Jest to również oferta dla studentów dziennych/zaocznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy dla osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji
  • Praca w stabilnej firmie (branża produkcyjna)
  • Lokalizacja: Wohyń (bliskie okolice Radzynia Podlaskiego)