Doradca Klienta (kredyty, finanse)

Polska, Kujawsko-pomorskie, Koronowo | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Kujawsko-pomorskie, Koronowo
Branża:
Bankowość/Finanse/Ubezpieczenia
Nr ref.:
0043739
Data publikacji:
2021-06-23
Oferta ważna do:
2021-07-23

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych na terenie punktu i sklepu (karty kredytowe, kredyty, ubezpieczenia)
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem;
  • Dbałość o jakość oferowanych usług;

Oczekiwania:

  • Systematyczność i komunikatywność;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Wykształcenie min. średnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej (sprzedaż produktów finansowych)

Oferta:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy (bez limitu)
  • Praca w ramach całego etatu
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, premie świąteczne, konkursy sprzedażowe, dostęp do platformy językowej)
  • W zależności od doświadczenia oferujemy różne poziomy stanowiska - Doradca/Starszy Doradca/Ekspert