Handlowiec

Polska, Lubelskie, Radzyń Podlaski | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Lubelskie, Radzyń Podlaski
Branża:
Handel detaliczny i hurtowy
Nr ref.:
0038474
Data publikacji:
2021-06-23
Oferta ważna do:
2021-07-23

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów B2B
  • Aktywne pozyskiwanie klientów telefonicznie bądź mailowo;
  • Indentyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • Przygotowywanie ofert;
  • Obsługa klientów będących w bazie firmy;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Znajomość techniki sprzedaży;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Gotowość do delegacji służbowych po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej;

Oferta:

  • Umowa o pracę/B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 8 do 16;
  • Standardowy pakietów benefitów pozapłacowych;
  • Szczegółowe szkolenie dotyczące asorytmentu firmy;
  • Miejsce pracy: Wohyń
  • Możliwość pracy zdalnej po pełnym wdrożeniu (3 miesiące pracy stacjonarnej)