Specjalista do obsługi klienta francuskojęzycznego

Polska, Mazowieckie, Marki | Praca tymczasowa
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Marki
Branża:
Obsługa klienta/Call center
Rodzaj pracy:
Praca tymczasowa
Nr ref.:
0040640
Data publikacji:
2021-04-07
Oferta ważna do:
2021-05-07

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów francuskojęzycznych.
  • Pomoc techniczna klientom w korzystaniu z aplikacji.

Oczekiwania:

  • Znajomość francuskiego - biegła.
  • Znajomość angielskiego - poziom średnio zaawansowany.

Oferta:

  • Praca 100% zdalna.
  • Zlecenie czasowe 12-29.04.2021 (min. 8h dziennie,  według elastycznego grafiku).
  • Zapewnienie sprzętu niezbędnego do pracy oraz wdrożenia do zadań.
  • Szybka możliwość zarobku (40 zł brutto/h).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w obsłudze klienta.
  • Codzienna praca z jęz. francuskim.
  • możliwość rozwoju w branży związanej z bankowością