Elektronik - praca przy montażu urządzeń elektronicznych!

Polska, Śląskie, Tychy | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Śląskie, Tychy
Branża:
Produkcja przemysłowa
Nr ref.:
0036812
Data publikacji:
2021-02-23
Oferta ważna do:
2021-03-25

Zakres obowiązków:

  • Samodzielny montaż urządzeń elektronicznych;
  • Lutowanie elementów elektronicznych;
  • Dbałość o stanowisko pracy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku elektronicznym;
  • Mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń;
  • Umiejętność lutowania;
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej: 6-14, 14-22;
  • Gotowość do podjęcia pracy w Pszczynie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę;
  • Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do urlopu, karta Multisport, imprezy integracyjne, owoce w pracy;
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.