Kierownik działu sprzedaży

Polska, Małopolskie, Brzesko | Praca stała
Lokalizacja:
Polska, Małopolskie, Brzesko
Branża:
Handel detaliczny i hurtowy
Nr ref.:
0037079
Data publikacji:
2021-01-13
Oferta ważna do:
2021-02-12

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem handlowców w kierunku realizacji zakładanych planów sprzedażowych;
  • Budowanie bazy klientów i bieżąca obsługa już pozyskanych;
  • Praca w CRM;
  • Udział w targach i imprezach handlowych;
  • Kierowanie pracą działu;
  • Ścisła współpraca z zarządem przedsiębiorstwa oraz raportowanie wyników do przełożonego;
  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji w tym raportowanie bieżącej aktywności handlowej;
  • Inicjowanie działań i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 letnie;
  • Mile widziane wykształcenie techniczne;
  • Umiejętność kierowania zespołem i całym działem sprzedaży;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Komunikatywność i pomysłowość;
  • Doświadczenie w pracy z CRM;

Oferta:

  • Umowa o pracę/B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 8 do 16;
  • Standardowy pakietów benefitów pozapłacowych;
  • Laptop, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego po pełnym wdrożeniu);
  • Szczegółowe szkolenie dotyczące asorytmentu firmy;
  • Miejsce pracy: Bochnia;